Мы снижаем цены на доставку посылок в Украину!

За отправку в Украину посылки весом до 1 кг в киоске RUCH Вы заплатите только 19 злотых, а весом до 5 кг – всего 29 злотых! Проверьте стоимость отправки Вашей посылки на: www.paczkadoukrainy.pl/pl/calculator

Za wysyłkę do Ukrainy paczki o wadze do 1 kg w punktach RUCH trzeba zapłacić zaledwie 19 zł, zaś o wadze do 5 kg – jedyne 29 zł! Paczki o wadze do 10 kg kosztują 39 zł, a do 20 kg – 49 zł. Obecnie to absolutnie najtańsza możliwość wysyłki paczki do Ukrainy na rynku. Za jedyne 19 zł można nadać przesyłkę o wadze do 1 kg niemalże z każdego miejsca w Polsce na dowolny adres w Ukrainie! Przewidywany czas dostawy wynosi około 10 dni roboczych.

Warto podkreślić, że w tzw. punktach własnych RUCHu (czyli kioskach) można nadać paczkę bez drukowania etykiety, na podstawie cyfrowego kodu nadania, a z wydrukowaną etykietą można nadać przesyłkę również w tzw. punktach partnerskich, które mieszczą się w różnych punktach handlowych i usługowych w całej Polsce.

Cenę nadania można sprawdzić w kalkulatorze na stronie: www.paczkadoukrainy.pl/pl/calculator

Другие новости

Card image

Wyślij PIT do Ukrainy najtaniej na rynku!

Meest przygotował specjalną ofertą dla pracodawców, którzy są zobowiązani wysłać roczne dokumenty PIT-11 lub IFT swoim pracownikom przebywającym w Ukrainie. Dzięki Meest można to zrobić w absolutnie najlepszej cenie na rynku:

больше
Card image

Доставка в отделения Новой Пошты и Meest Express!

Мы запустили услугу доставки посылок в отделения Новой Пошты, а также постаматы и отделения Meest Express. Сейчас у нас более чем 5000 пунктов выдачи посылок, расположенных по всей Украине.

больше
Card image

e-Poradnik dla obywateli Ukrainy

Przygotowaliśmy dla Was wersję elektroniczną najnowszego „Poradnika dla obywateli Ukrainy w Polsce: praca i nauka”, który wydaliśmy wspólnie z Fundacją Nasz Wybór i Ambasadą Ukrainy w Polsce w sierpniu 2018 roku. 

больше
Card image

Zaczynamy!

Firma Meest otworzyła nowy serwis: www.PaczkaDoUkrainy.pl! Jeszcze nigdy wysłanie paczki z Polski do Ukrainy nie było tak proste jak teraz! Dzięki Meest można to zrobić dosłownie wszędzie:

больше