Meest Post to serwis internetowy, oferujący międzynarodowe usługi pocztowe oraz przekazy pieniężne.

W serwisie Meest Post nadasz przesyłkę do Ukrainy o wygodnej dla siebie porze, z dowolnego miejsca w Polsce z dostawą adresową lub do punktów Meest czy Nova Poshta.

Również dzięki Meest Post bez dodatkowych formalności wyślesz do Ukrainy błyskawiczny przekaz pieniężny z karty na kartę lub z odbiorem pieniędzy w gotówce w banku. Zrobisz też zakupy w zagranicznym sklepie internetowym z dostawą do Polski, Ukrainy i innych krajów.

Meest Post to Twoja nowa poczta.

O naszej firmie

Meest Polska Sp. z o.o. jest operatorem pocztowym, należącym do Meest Group, która rozpoczęła swoją działalność w 1989 roku, organizując sieć odbiorów i dostaw paczek od nadawców indywidualnych w Kanadzie i Stanach Zjednoczonych do odbiorców indywidulanych w Ukrainie. Dzisiaj w skład grupy wchodzi ponad 500 przedstawicielstw w 12 krajach.

Meest Polska świadczy usługi zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych, wspierając ich w obszarze logistyki e-commerce. Częścią Meest Group jest również firma Meest Express, która świadczy usługi kurierskie na terenie całej Ukrainy (z wyłączeniem terenów okupowanych) i zapewnia dostawę adresową oraz dostawę do punktów odbioru i paczkomatów.

lider w dostarczaniu przesyłek do Ukrainy