Meest Paczka do Ukrainy to serwis internetowy oferujący rewolucyjne rozwiązanie nie tylko dla Ukraińców mieszkających w Polsce, ale dla wszystkich, którzy wysyłają przesyłki do Ukrainy!

Dzięki serwisowi Meest Paczka do Ukrainy możesz nadawać przesyłki z każdego miejsca w Polsce, a Twoja paczka zostanie dostarczona przez kuriera Meest Express wprost pod drzwi domu Twoich bliskich lub partnerów biznesowych w Ukrainie!

O naszej firmie

Meest Polska Sp. z o.o. jest operatorem pocztowym, należącym do Meest Group, która rozpoczęła swoją działalność w 1989 roku organizując sieć odbiorów i dostaw paczek od nadawców indywidualnych w Kanadzie i Stanach Zjednoczonych do odbiorców indywidualnych w Ukrainie. Dzisiaj w skład grupy wchodzi ponad 500 przedstawicielstw w 12 krajach.

Meest Polska świadczy usługi zarówno dla klientów biznesowych, wspierając ich w obszarze logistyki e-commerce, jak i dla klientów indywidualnych. Częścią Meest Group jest również firma Meest Express, która świadczy usługi kurierskie na terenie całej Ukrainy (z wyłączeniem terenów okupowanych) i zapewnia zarówno dostawę adresową, jak i dostawę do punktów odbioru i paczkomatów.

lider w dostarczaniu przesyłek do Ukrainy