Знижуємо ціни!

Вартість відправлення посилки в Україну вагою до 1 кг в кіоску RUCH лише 19 злотих, а вагою до 5 кг - 29 злотих! Перевір вартість відправлення своєї посилки на www.paczkadoukrainy.pl/pl/calculator

Za wysyłkę do Ukrainy paczki o wadze do 1 kg w punktach RUCH trzeba zapłacić zaledwie 19 zł, zaś o wadze do 5 kg – jedyne 29 zł! Paczki o wadze do 10 kg kosztują 39 zł, a do 20 kg – 49 zł. Obecnie to absolutnie najtańsza możliwość wysyłki paczki do Ukrainy na rynku. Za jedyne 19 zł można nadać przesyłkę o wadze do 1 kg niemalże z każdego miejsca w Polsce na dowolny adres w Ukrainie! Przewidywany czas dostawy wynosi około 10 dni roboczych.

Warto podkreślić, że w tzw. punktach własnych RUCHu (czyli kioskach) można nadać paczkę bez drukowania etykiety, na podstawie cyfrowego kodu nadania, a z wydrukowaną etykietą można nadać przesyłkę również w tzw. punktach partnerskich, które mieszczą się w różnych punktach handlowych i usługowych w całej Polsce.

Cenę nadania można sprawdzić w kalkulatorze na stronie: www.paczkadoukrainy.pl/pl/calculator

Інші новини

Card image

Wyślij PIT do Ukrainy najtaniej na rynku!

Meest przygotował specjalną ofertą dla pracodawców, którzy są zobowiązani wysłać roczne dokumenty PIT-11 lub IFT swoim pracownikom przebywającym w Ukrainie. Dzięki Meest można to zrobić w absolutnie najlepszej cenie na rynku:

більше
Card image

Доставка до відділення Нової Пошти і Мeest Express!

Ми запустили послугу доставки посилок до відділеннь Нової Пошти, а також до поштоматів та відділеннь Meest Express. На сьогоднішній день у нас більш ніж 5000 пунктів видачі посилок, розташованих по всій Україні

більше
Card image

е-Довідник для українських громадян

Ми підготували для вас електронну версію останнього "Довідника для громадян України в Польщі: робота та освіта", яке ми видали спільно з Фондом "Наш вибір" та Посольством України в Польщі у серпні 2018 року.

більше
Card image

Zaczynamy!

Firma Meest otworzyła nowy serwis: www.PaczkaDoUkrainy.pl! Jeszcze nigdy wysłanie paczki z Polski do Ukrainy nie było tak proste jak teraz! Dzięki Meest można to zrobić dosłownie wszędzie:

більше