Meest wspiera handel internetowy

Zajmujesz się handlem internetowym?
Dowiedz się z poniższej informacji prasowej, co możemy Ci zaoferować i skontaktuj się z nami!

Meest wspiera handel internetowy 

Operator pocztowy Meest Polska zachęca do współpracy sprzedawców internetowych, którzy w związku z epidemią koronawirusa zaprzestali wysyłek zagranicznych bądź doświadczyli spadku zamówień. Oferta Meest może pomóc sprzedawcom utrzymać się na rynku.

Meest niezmiennie dostarcza przesyłki do odbiorców w Ukrainie

Niektórzy przedsiębiorcy, którzy do tej pory wysyłali swoje towary do Ukrainy, zrezygnowali z dostaw do ukraińskich odbiorców. Jest to spowodowane tym, że firmy transportowe, z którymi współpracowali, wstrzymały dostawy zagraniczne. Meest natomiast wciąż działa i oferuje wszystkim przedsiębiorcom swoją pomoc w dostawie paczek do Ukrainy. Ograniczenie ruchu granicznego nie wpłynęło na działalność Meest w Polsce, natomiast spółka Meest w Ukrainie, dostarczająca paczki do końcowych odbiorców, nie tylko nie ograniczyła swojej działalności, ale planuje dodatkowo zatrudnić 3000 kurierów i pracowników sortowni, żeby zapewnić terminową dostawę przesyłek.

Oferta biznesowa nie tylko dla sprzedawców kanału online

Sprzedawcy, którzy już mają w Ukrainie swoich klientów i chcą prowadzić regularną wysyłkę towarów do Ukrainy, mogą skorzystać z ciekawej oferty biznesowej. Oferta przewiduje atrakcyjne ceny usługi uzależnione od liczby przesyłek, jak również dodatkowe rozwiązania dla biznesu, takie jak możliwość odroczenia płatności za usługę czy zlecenia odprawy eksportowej przesyłek.

Oferta Meest może również zachęcić przedsiębiorców, którzy do tej pory nie wysyłali swoich towarów za granicę, do rozpoczęcia sprzedaży międzynarodowej. Mamy obecnie idealny czas na to, by uczyć się zarabiać przy pomocy narzędzi internetowych, a Ukraina, z ponad 40 milionami mieszkańców, tworzy ogromny rynek zbytu. Oferty sprzedaży można publikować na przykład na portalu olx.ua – odpowiedniku niezwykle popularnego w Polsce  serwisu ogłoszeniowego, który w Ukrainie jest równie lubiany.

Co można sprzedawać do Ukrainy?

Oferta Meest jest skierowana do sprzedawców z niemal wszystkich branży: odzieżowej, kosmetycznej, motoryzacyjnej (części samochodowe), rozrywkowej (gry i zabawki) i wielu innych. Warto  zauważyć, że do Ukrainy można wysyłać również żywność w oryginalnym opakowaniu producenta i w ilości nieprzekraczającej 10 kg w jednej przesyłce. Istotna jest również waga i wartość wysyłanych towarów. Bez dodatkowych opłat można wysyłać paczki o wadze do 50 kg oraz o wartości do 100 EUR na jednego odbiorcę dziennie. Przesyłki o wyższej wartości będą przedmiotem opodatkowania w Ukrainie.

Czego nie można wysyłać do Ukrainy?

Do Ukrainy nie można wysyłać takich towarów jak alkohol, leki czy karma dla zwierząt. Pełną listę towarów, których dostawa na terytorium Ukrainy jest zabroniona Meest publikuje na swojej stronie internetowej – www.meestpost.com. W obecnej sytuacji niedozwolony jest również wywóz z Polski maseczek, rękawiczek i innych środków ochrony medycznej.

Jak można otrzymać ofertę na dostawę przesyłek do Ukrainy?

Zainteresowanych sprzedawców Meest zaprasza do kontaktu telefonicznego oraz za pośrednictwem poczty elektronicznej w celu indywidualnego uzgodnienia warunków współpracy: +48 22 113 40 54, info@paczkadoukrainy.pl.